Jste zde

Standard

Popis

Do této kategorie spadá celkem 7 pokojů s celkovou kapacitou 22 lůžek. Nacházejí se v 1. poschodí. Pokoje jsou nekuřácké, pohodlně zařízené, s vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a toaletou.
 
Cena:

  • 1 osoba na pokoji - 1.100 Kč
  • 2 osoby na pokoji - 1.450 Kč
  • 3 osoby na pokoji - 2.050 Kč
  • 4 osoby na pokoji - 2.200 Kč

Ceny za ubytování jsou včetně snídaně formou bufetu.
Děti do dvou let mají ubytování zdarma (bez nároku na lůžko), děti do šesti let mají 50% slevu!
Pro rezervaci ubytování, prosím, kontaktujte recepci. E-mail: recepce@hotelhubertus.cz nebo info@hotelhubertus.cz, Tel.: +420 530 503 465 nebo +420 519 352 537.

Rezervační formulář

Informace o zpracování osobních údajů
Vámi sdělené osobní údaje budou naší společností Hotel Hubertus s.r.o. zpracovávány za účelem poskytnutí ubytovacích služeb. Dále mohou být využity pro zasílání informací o našich akcích a službách. Možnost odhlášení jejich odběru je součástí každé zprávy. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po nezbytně nutnou dobu, nejvýše však po dobu dvou let. S Vašimi osobními údaji budou pracovat pouze zaměstnanci naší společnosti a nebudou předávány třetím stranám. S vyjímkou osobních údajů cizích státních příslušníků, jejichž osobní údaje musejí být dle zákona č. 222/2017 o pobytu cizinců na území České republiky a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů předány policii ČR.