Jste zde

Family room

Popis

Pokoj se nachází v 1. poschodí s pěknou vyhlídkou přes terasu do bylinkové zahrady a zámeckého parku. Jeho 2 pokoje jsou vybaveny novým hotelovým nábytkem se 4 lůžky, plovoucí podlahou a televizí. Součástí je zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem a toaletou.
Cena:

  • pro 2 osoby - 1.800 Kč
  • další osoba + 700 Kč

Ceny za ubytování jsou včetně snídaně formou bufetu.
Děti do dvou let mají ubytování zdarma (bez nároku na lůžko), děti do šesti let mají 50% slevu!
Pro rezervaci ubytování, prosím, kontaktujte recepci. E-mail: recepce@hotelhubertus.cz nebo info@hotelhubertus.cz, Tel.: +420 530 503 465 nebo +420 519 352 537.

Rezervační formulář

Informace o zpracování osobních údajů
Vámi sdělené osobní údaje budou naší společností Hotel Hubertus s.r.o. zpracovávány za účelem poskytnutí ubytovacích služeb. Dále mohou být využity pro zasílání informací o našich akcích a službách. Možnost odhlášení jejich odběru je součástí každé zprávy. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po nezbytně nutnou dobu, nejvýše však po dobu dvou let. S Vašimi osobními údaji budou pracovat pouze zaměstnanci naší společnosti a nebudou předávány třetím stranám. S vyjímkou osobních údajů cizích státních příslušníků, jejichž osobní údaje musejí být dle zákona č. 222/2017 o pobytu cizinců na území České republiky a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů předány policii ČR.